PÁLAVA

Kanoe Pálava je nejznámější nafukovací kanoe vhodná pro sportovní sjezdy řek a vodní turistiku. Pálava nabízí dostatek prostoru pro dvě osoby i s výbavou na týden.Sportovní zakleknutí zajišťuje dokonalý kontakt s lodí i v peřejích do stupně WW III.

Pálavu doporučujeme pro kombinované sjíždění horního i dolního toku Vltavy - kanoi po sjetí horního úseku jednoduše sfouknete a převezete pohodlně sbalenou (rozměry sbalené Pálavy jsou zhruba 60 x 40 x 30 cm a váží 18 kg), odpadnou Vám tak náklady na převoz lodí přes Lipno.

Pálava si v ničem nezadá s klasickou laminátovou, nebo plastovou kánoí, je o polovinu lehčí a lze ji pro svou stabilitu doporučit pro začínající vodáky.

VYDRA

Zakrytá příď a záď kanoe Vydra umožňuje bezpečné projetí peřejí, aniž by došlo ke většímu zalití vnitřku kanoe. Velkou předností této kanoe je manévrovatelnost a točivost. Dvoumístná cestovní kanoe, snadno ovladatelná, točivá, stabilní. Jedná se o nejrozšířenější typ lodi pro rodinnou a sportovní vodní turistiku.

TUKANA

Kanoe TUKAN je určena speciálně pro turistiku. Nabízí možnost přepravy většího množství bagáže, psa či třetí osoby, pro kterou může být loď vybavena třetí sedačkou. Velká šířka umocňuje její stabilitu. Nosné špičky zajišťují zvýšenou nosnost a jízdu na vrchu vln.

Rezervace

Provozní doba od KVĚTENA - ZÁŘÍ od 09.00 do 19.00 hodin

Adresa

Domoradice 107, 38101 Český Krumlov
Pokud máte zájem si u nás rezervovat loď, prosím o vyplnění následujících udaju: Jméno, email, telefon. Do textu prosím uveďte datum, místo a čas, typ lodě, počet osob po případě i dopravu osob.
Čekejte
Děkujeme, Vaše rezervace byla odeslána