COLORÁDO

Raft COLORADO je šestimístný rodinný člun pro výlet po řece do kterého se pohodlně vejde šestice pasažérů s výbavou na několikadenní plavbu po řece. Tento raft se stal v ČR velmi populárním závodním člunem. Na COLORADU se závodí v kategorii R4, která se díky této lodi stala nejsilnější českou raftingovou disciplínou.

Dvojité vzduchové komory hlavních válců zajišťují bezpečnost – v případě protržení vnější stěny hlavního válce zabezpečí vnitřní komora nouzové dojetí člunu. Otevřená záď – v případě zalití vodou v peřejích voda z člunu sama vytéká.

Materiál – vysoce odolná polyesterová tkanina s nánosy syntetických kaučuků zajišťuje vysokou odolnost člunu proti protržení.

BAJKAL

Bajkal je čtyřmístný rodinný člun pro výlet po řece do kterého se pohodlně vejde čtveřice pasažérů i s výbavou na několikadenní plavbu po řece. Bajkal je vybaven sedačkami z vodovzdorné překližky s neklouzavou úpravou, které poskytují posádce pohodlné sezení při delší plavbě. Bajkal je vybavena párem kapes ze síťoviny, které jsou zavěšeny na vnitřních stranách bočních válců. Tyto kapsy slouží k uložení drobností potřebných během plavby a jejich umístění na lodi je možno posouvat dle uvážení.

Materiál – vysoce odolná polyesterová tkanina s nánosy syntetických kaučuků zajišťuje vysokou odolnost člunu proti protržení.

Rezervace

Provozní doba od KVĚTENA - ZÁŘÍ od 09.00 do 19.00 hodin

Adresa

Domoradice 107, 38101 Český Krumlov
Pokud máte zájem si u nás rezervovat loď, prosím o vyplnění následujících udaju: Jméno, email, telefon. Do textu prosím uveďte datum, místo a čas, typ lodě, počet osob po případě i dopravu osob.
Čekejte
Děkujeme, Vaše rezervace byla odeslána