Půjčovna lodí a raftů - Úvod
Slide background
Slide background
Slide background
Ahoj, půjčovna lodí a raftů PE-LA vám již od roku 1993 nabízí komplexní vodácké služby na řece Vltavě, která je na jihu Čech. Zabezpečíme rodinné, školní i firemní výlety.

Půjčovna lodí

kanoeChcete dovolenou strávit na vodě a zažít dobrodružství při sjíždění řeky Vltavy? Naše půjčovna lodí vše zařídí. Nabízíme plastové kánoe, pádla, vesty a ostatní doplňky pro bezpečnou a pohodlnou cestu po hladině řeky. Zapůjčit si můžete kánoe, které jsou vhodné jak na turistiku tak i divokou vodu. Mají výborné jízdní vlastnosti a nejlepší výbavu ve své kategorii. Lodě jsou pohodlné, bezpečné, stabilní a dostatečně rychlé. Jsou vyrobeny z Nitrilonu, který je odolný proti poškození. Dalším druhem kanoí jsou kanoe nafukovací, pohodlně uvezou dvě osoby i s plnou výbavou, jsou vhodné pro sportovní sjezdy řek i vodní turistiku. Kánoe jsou dostatečně prostorné, lehké, vhodné pro začátečníky a směle mohou konkurovat kánoím plastovým či laminátovým. Dále půjčovna lodí zajistí dopravu osob a zapůjčených věcí zpět na místo vyplutí a také místo na zaparkování Vašeho auta. Přijďte pobýt do lůna přírody u jedné z našich nejkrásnějších řek. Jihočeská půjčovna lodí Pe-la je tu pro Vás.

Půjčovna raftů

raftJste poprvé na vodě a chcete si v pohodě užívat klidně tekoucí vody, krásné přírody, případně navštívit pravou vodáckou hospůdku na břehu řeky? Naše půjčovna raftů Vám může tento zážitek nejen nabídnout, ale také zajistit. Ničeho se nebojte a nechte se proškolit našimi instruktory, kteří Vás v případě zájmu budou doprovázet na trase. Rafty Vám dle přání dopravíme na Vámi zvolené místo, poskytneme informace o stavu vody, zajímavostech v okolí nebo možnostech dopravy zpět. V cíli se již nemusíte o nic starat, rafty si převezmeme a odvezeme zpět na naší základnu. Půjčovna raftů Vás také vybaví ostatními potřebnými věcmi, bez nichž byste řeku asi těžko sjeli, jako jsou pádla, vesty, nepromokavé vaky, barely a podobně. Dále zajišťujeme nafukování raftů, dopravu osob a zapůjčených věcí zpět na místo vyplutí, dopravu osob, lodí a bagáže na trase mezi Lipnem a Vyšším Brodem, můžeme Vám také nabídnout parkování v soukromé zahradě. Naše půjčovna raftů je Vám plně k dispozici.

Lodě a rafty Vám rádi půjčíme v naší půjčovně na břehu řeky Vltavy a nebo dovezeme na Vámi uřčené místo a po skončení vaší plavby si lodě opět vyzvedneme, tam kde skončíte což je pro vás mnohem jednodušší a bezstarostnější. Pokud budete mít zájem, postaráme se i o vaše vozidlo.