Půjčovna lodí a raftů - Kanoe
Slide background
Slide background
Slide background

Kanoe


PÁLAVA


Kanoe Pálava je nejznámější nafukovací kanoe vhodná pro sportovní sjezdy řek a vodní turistiku. Pálava nabízí dostatek prostoru pro dvě osoby i s výbavou na týden.Sportovní zakleknutí zajišťuje dokonalý kontakt s lodí i v peřejích do stupně WW III.

Pálavu doporučujeme pro kombinované sjíždění horního i dolního toku Vltavy - kanoi po sjetí horního úseku jednoduše sfouknete a převezete pohodlně sbalenou (rozměry sbalené Pálavy jsou zhruba 60 x 40 x 30 cm a váží 18 kg), odpadnou Vám tak náklady na převoz lodí přes Lipno.

Pálava si v ničem nezadá s klasickou laminátovou, nebo plastovou kánoí, je o polovinu lehčí a lze ji pro svou stabilitu doporučit pro začínající vodáky.

palava

ORINOKO

Víceúčelový nafukovací člun ORINOKO je vhodný pro vodní turistiku, expedice, divokou vodu, ale i jako rodinný člun. Konstrukční řešení trupu zaručuje stabilitu a bezpečnost v peřejích do středních stupňů obtížnosti.

orinoko


VYDRA

Zakrytá příď a záď kanoe Vydra umožňuje bezpečné projetí peřejí, aniž by došlo ke většímu zalití vnitřku kanoe. Velkou předností této kanoe je manévrovatelnost a točivost. Dvoumístná cestovní kanoe, snadno ovladatelná, točivá, stabilní. Jedná se o nejrozšířenější typ lodi pro rodinnou a sportovní vodní turistiku.

vydra


TUKAN

Kanoe TUKAN je určena speciálně pro turistiku. Nabízí možnost přepravy většího množství bagáže, psa či třetí osoby, pro kterou může být loď vybavena třetí sedačkou. Velká šířka umocňuje její stabilitu. Nosné špičky zajišťují zvýšenou nosnost a jízdu na vrchu vln.

tukan